Auto mazgāšana Liepājā

Auto mazgāšana ar tvaiku
Auto mazgāšana Liepājā
Auto mazgāšana ir īpaša procedūra jūsu auto, kas ne tikai to attīrīs no dubļu, putekļu un dažādu netīrumu kārtas, bet arī palīdzēs atjaunot auto virskārtu, pārklājot to ar vasku, kas daļēji pasargās automašīnu no mikroskrāpējumiem un saules iedarbības uz krāsu.

Mēs piedāvājam auto mazgāšanu ar tvaiku, kam ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar parasto ūdens mazgāšanu salonos.

1. No auto virskārtas, durvju arkām un diskiem ir iespējams noņemt visus netīrumus, arī no visšaurākajām spraugām, kurām bieži ar ūdeni un lupatu klāt nevar tikt. Tvaiks tajā pat laikā notīra visu virsmu no eļļas, putekļiem un citiem netīrumiem.

2. Auto mazgāšana ar tvaiku ir pilnīgi ekoloģiska, jo mazgāšanas procesā tiek izmantots ūdens un gāze, kas šo ūdeni uzsilda. Netiek izmantoti šampūni un cita ķimikālija virsbūvju mazgāšanai.Tajā pat laikā auto būs tikpat tīrs vai pat tīrāks kā mazgājot ar ūdeni un šampūniem.

Auto mazgāšanas cenas Liepājā ir no Ls 9 *

* Šajā cenā ietilpst salona vieglā izsūkšana, paklājiņu iztīrīšana, paneļa notīrīšana no putekļiem, stiklu ārējā mazgāšana, durvju arku un eņģu mazgāšana un vaskošana, auto korpusa mazgāšana un vaskošana, auto disku mazgāšana.