Auto mazgāšana ar tvaiku

Auto mazgāšana ar tvaiku ir salīdzinoši jauns pakalpojums Liepājā un visā Latvijā, tāpēc cilvēkiem bieži rodas jautājumi kas ir auto mazgāšana ar tvaiku, vai šāda mazgāšana nekaitē auto un ar ko šāds pakalpojums atšķiras no parastās mazgāšanas.

Auto mazgāšanā ar tvaiku tiek izmantots tīrs ūdens, kurš ir uzkarsēts līdz līmenim, kad tas kļūst par tvaiku. Tādā veidā mēs varam pasargāt dabu, izvēloties ekoloģisku mazgāšanas veidu un vienlaicīgi arī pasargāt sevi un dažāda veida sēnītēm un baktērijām, kas uzkrājas gan zem rokturiem mašīnas ārpusē, gan arī mašīnas iekšpusē, ja izvēlaties auto ķīmisko tīrīšanu.Vai mazgāšana ar tvaiku nekaitēs manam auto?

Mazgāšana ar tvaiku patiesībā ir daudzkārt saudzīgāka kā mazgāšana ar karcher slapjo mazgāšanu, jo tvaiks atšķirībā no ūdens nerada tik lielu spiedienu uz mazgājamās virsmas. Vienkāršā valodā runājot - tvaiks nespēs noplēst krāsu no jūsu iebuktētā auto vai arī nespēs sabojāt iesistu stiklu. Tajā pat laikā mazgājot ar karcher ūdens mazgāšanu, maza stikla plaisa var pārtapt par plaisu, kas šķērso visu logu, jo parastajā mazgāšanā ir daudz lielāks atsitiens.

Tāpat pie tvaika izpūšanas, tvaika karstums nav tik liels, lai varētu jebkādā veidā sabojāt krāsu vai laku.

Cik maksā auto mazgāšana ar tvaiku?

Automašīnu virsbūves mazgāšana ar tvaiku maksā :
Ls 6 - vieglie auto
Ls 7 - apavidus auto
Ls 9 - busiņi

Cik laiku aizņem auto mazgāšana ar tvaiku?

Ja pasūtat auto vieglo iekšējo tīrīšanu un ārpuses mazgāšanu, tad būtu jārēķinās ar 2h.
Ja pasūtat tikai auto virsbūves mazgāšanu un vaskošanu, tad tā būtu 1h - 1h 20 min